X
تبلیغات
رایتل

آواز قو..

دست نوشته هایم در روزهای تنهایی....

آغازی نو..


و اینک تنها.  45  دقیقه ی دیگر مانده تا 


آغازی نو...

تاریخ ارسال: پنج‌شنبه 9 دی 1395 ساعت 22:04 | نویسنده: زهرا سادات .. | چاپ مطلب
نظرات (4)
یکشنبه 12 دی 1395 09:04
مجیدوفا
امتیاز: 0 0
لینک نظر
بابا یه عکسای میذاری موهای تنم مور موری میشه
فکر ما رو هم بکن
جمعه 10 دی 1395 11:09
احمد-ا
امتیاز: 0 0
لینک نظر
و اما بعد :

«نقطه آغاز تصمیم های بهتر؛ نقطه پایان تصمیم های بدتر است .

عشق همیشه مهم ترین چیز در زندگی است ؛ عشق و زناشویی را محلی برای بخشیدن و خوشبخت کردن همدیگر بدانید نه جایی برای بدست آوردن چیزهای که خود ندارید . و همیشه احساس عشق و صمیمیت را در خود تان زنده نگه دارید و هر خدمتی را که می توانید به همدیگر بکنید . بدانید که برای احساس خوشی حقیقتاً هیچ عامل خارجی نیاز نیست .

در روابط های متقابل تان هر چه قوانین کمتر باشد خوشبختی بیشتر نصیب تان می گردد ، چرا که بسیاری از روابط گسیخته می شوند بی آنکه حتی طرفین علت آن را بدانند . برای موفقیت در زمینه روابط مهمترین و بهترین راه را این بدانید که مطالب خود را به همدیگر خیلی روشن و رو در رو بگوید تا اطمینان حاصل کنید که قوانین همدیگر را خوب می دانید و به آن احترام می گذارید . برای تغییر دادن همدیگر هیچگونه کوششی منمائید به تغییر دادن خود کوشا باشید .
و :
1- دستاوردهای مــوری را از ازدواج ( امتحان می شوی . خودت را می شناسی . دیگری را می شناسی . اخلاق و رفتارت را تغییر می دهی ؛ تا ببینی که آیا می توانی شرایط جدید را بپذیری یا نه .) و قوانین مــوری از ازدواج ( اگر به دیگری احترام نگذاری ، مشکل پیدا می کنی . اگر توافق و مصالحه بلد نباشی، مشکل پیدا می کنی . اگر بلد نباشی آزدانه از آن چه که بین شما اتفاق می افتد ، راحت حرف بزنی مشکل پیدا می کنی . اگر ارزش گذاری هایتان یکسان و مشترک نباشد ، مشکل پیدا می کنید . ) آوازه گوش و راه زندگی تان قرار دهید .

2- برای موفقیت بیشترهرروز مراقب فشارهای روحی کوچکی که پیش می آید باشید تا بتوانید رشته ای که شماها را در ابتدا پیوند داده است محکمتر کنید .

3- اگر همسر شما در اثر فشار کار و زندگی سخنان دلسرد کننده ای می گوید این معنا را برای خود تداعی نکنید که او به آخر خط رسیده است بلکه با فکر مثبت به این بی اندیشید که همسر مورد علاقه شما به محبت و حمایت بیشتری از شما نیازمند است . و باور داشته باشید که : رفتار شخص همیشه معرف شخصیت فرد نیست ؛ برای شناخت افراد باید انگیزهای آنان را هم شناخت .

4- هر رنجشی که در زندگی تان از کسی پیدا می کنید ناشی از قوانین فردی خودتان بدانید ، چرا که در واقع ناراحتی ما از آن شخص نیست بلکه از این جهت ناراحت خواهیم شد که آن شخص یکی از قوانین فردی ما را زیر پا گذاشته است .

5- اگر در زندگی تان بارها سعی کنید که تغییری مثبت بوجود آورید و موفق نشوید ، علتش را آن بدانید که شما در آن مدت سعی کرده بودید فقط اعمال و رفتار تازه ای در پیش گیرد بی توجه به اینکه با عقایدی که در هویت شما هویدا است سازگاری نداشته است .

6- برای تحکیم مناسبا ت زناشویی تان دقیقاً مراقب علائم هشدار دهنده باشید و بدانید با تشخیص به موقع و چاره جویی فوری می توان پیش از آنکه موضوع به کــدورتهای جزیی و بدنبال آن به اختلافات بزرگی مبدل گردد ؛ آنها را از بین ببرید .

7- برای اینکه از بگو و مگوهای که هیچ علت معقولی ندارد و صرفاً برای غلبه بر همدیگر طراحی می گردد ؛ شیوه ای جدید ابداع کنید مثلاً برای اینکه بگوئید « من نمی توانم آن رفتار تو را تحمل کنم » بگوید « من ترجیح می دهم این رفتار را داشته باشی ».

8- برای دستیابی به آنچه تا کنون به آن نرسیده اید باید کسی شوید که تاکنون نبوده اید. "تغییر را در خودتان جستجو نمائید ."

9- هیچکس نمی تواند کاری کند که شما احساس حقارت کنید مگر اینکه خودتان این احساس را داشته باشید .

10- و برای اینکه روابط شما با دوام باشد هرگز قطع رابطه رابیان نکنید و بجای آن هر روز راهی برای بهتر شدن روابط خود بی اندیشید و به همدیگر همواره عشق بورزید تا بمیرد . »

جمعه 10 دی 1395 10:58
احمد-ا
امتیاز: 0 0
لینک نظر
آغازت فرخنده باد
پاسخ:
سلام
واقعا ممنون خوشحالم کردین
سایه تان مستدام
جمعه 10 دی 1395 07:41
علی رفیعی
امتیاز: 0 0
لینک نظر
درود مهربان واست ارزو می کنم همیشه دلت شاد باشه و این اتفاق و به فال نیک بگیر چون به دونه ای
پاسخ:
ممنووووونم مهربان
سپاس فراوان از حضورتون
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.